Esencia krásy Sothys Paris

Paríž,
príbeh večnej lásky.

Sothys predstavuje svoju novú víziu farieb. Elegantný a okúzľujúci príbeh inšpirovaný a vychádzajúci zo srdca Paríža. Perfektná kombinácia odborných znalostí a najnovších technológií.
Základná sada make-upu
pre dokonalé riešenie,
pre krásny vzhľad.

V dobe, keď čas sám o sebe je luxusom, ženy využívajú svoje vlastné malé triky, aby čo najľahšie odhalili to najlepšie zo svojej krásy. Tiež majú radi: malé čierne šaty, svoje obľúbené jeansy, osvedčené kožené lodičky, pohodlný sveter, nadčasovú kabelku… a ich Sothys základné líčenie!

 

Pleť

Pretože jednotná pleť ako podklad pre každý štýl líčenia,
bola vždy stredobodom pozornosti znalostí Sothys Paris.

Základná sada make-up Sothys Paris
Teint Satiné
Protistarnúci make-up
Mlado vyzerajúca pleť & vyhladzujúci efekt. Teint satiné - Protistarnúci make-up splní, to čo sľúbi! Nechajte sa zlákať komfortnou textúrou fluidu, pre viditeľne omladenú a vyhladenú pleť. 95% Spotrebiteľov zaznamenalo okamžitý účinok na vypnutie pleti. Po 1 hodine: Hĺbka vrások je redukovaná o 13%.


Základná sada make-up Sothys Paris
Teint mat
Zmatňujúci make-up
Bezchybná & matná pleť. Pre efekt babätkovskej pleti, použite ľahkú textúru Teint mat - Zmatňujúceho make-upu. Vďaka účinným látkam, je pleť dlhodobo zmatnená a vzhľad pórov je minimalizovaný. 95% Spotrebiteľov je spokojných so zmatňujúcim efektom a korekciou lesknúcich sa zón.
Základná sada make-up Sothys Paris
Teint naturel
Hydratačný make-up
Prirodzene krásna a jednotná pleť Jemné prekrytie a kontinuálna hydratácia až 8 hodín*, Teint naturel - Hydratačný make-up je ten najlepší doplnok pre oslnivú pleť. Svieža textúra a žiarivý vzhľad, pre zlepšenie vašej pleti. 100% Spotrebiteľov zaznamenalo, že ich pokožka je vláčnejšia.
Základná sada make-up Sothys Paris
Teint lumineux
Zamatový kompaktný make-up
Kompaktný a žiarivý Nemusíte už viac hľadať, Teint lumineux - Zamatový kompaktný make-up je presne to na čo ste čakali! Jeho unik.tne zloženie zaisťuje ultra-jemn. texturu a výnimočné krytie, ktorý si môžete prispôsobiť použitím na mokro alebo sucho. Viac než +70% minerálnych púdrov..


Dômyselné produkty

Pre zlepšenie vzhľadu pleti

Základná sada make-up Sothys Paris
Teint transparent
Fixačný kompaktný púder
Pripravte si pleť na celý deň. "Úloha splnená" vďaka Teint transparent - Fixačnému kompaktnému púdru, ktorý je záverečným púdrom s vysokým rozlíšením. + produktu: univerzálny odtieň.

Základná sada make-up Sothys Paris
Perfecteur de teint
Podkladové zmatňujúce ošetrenie
Potrebujete "retušovať"? Podkladové zmatňujúce ošetrenie je ošetrenie pleti s efektom druhej kože. Pomáha zakryť a znížiť výskyt pórov & lesku a zabezpečí perfektný vzhľad make-upu.
Pokožka je okamžite jemnejšia, má jednotný tón, je bezchybná.

Korektory

Základná sada make-up Sothys Paris
Stylo correcteur imperfections
Korekčná ceruzka
Guma na nedokonalosti Vďaka korekčnej ceruzke, ktorá kombinuje univerzálny odtieň a účinné látky napomáha dosiahnuť jednotný odtieň pleti, zmierňuje začervenanie a výskyt pigmentových škvŕn. Perfektná pod Make-up, alebo ako prvá pomoc na prekrytie nedostatkov počas dňa.

Základná sada make-up Sothys Paris
Correcteur anti-cernes
Korektor tmavých kruhov pod očami
Menšie tmavé kruhy pod očami Viac než iba korektor, táto tónovaná krémová emulzia je obohatená o účinné látky so špecifickým účinkom proti tmavým kruhom.


Rozžiarenie

Viacúčelový prípravok na korekciu kontúr tváre a dokonca aj na očné viečka.

Základná sada make-up Sothys Paris
Le Trio Enlumineur
Rozžiarujúce trio
Tri produkty v jednom! 3 odtiene Rozžiarujúceho tria môžu byť použité samostatne alebo zmiešané spolu pre dosiahnutie rôznych štýlov make-upu. Použite ako bronzer, ako lícenku na korekciu a tiež ako podklad alebo na zvýraznenie očných viečok!
Nesmie chýbať v žiadnej kozmetickej taštičke.

Sezónny make-up Sothys Paris

Oči

Ceruzky na obočie

Základná sada make-up Sothys Paris
Crayon yeux noir universel
Univerzálna čierna ceruzka na oči
Kontúrovacia čierna ceruzka* má krémovú textúru, ktorá umožňuje ľahko vytvoriť rôzne štýly make-upov, od najjednoduchších až po najviac sofistikované. Vodeodolná a zostáva perfektná počas celého dňa.

Základná sada make-up Sothys Paris
Stylo sourcils
Ceruzka na obočie
Pre perfektne tvarovaný vzhľad, umožňuje jemne načrtnúť tvar obočia a vyplniť chýbajúce miesta. Perfektne drží celý deň. + Produktu: Jemná linka.

Sezónny make-up Sothys Paris

 

Špirála

Základná sada make-up Sothys Paris
Mascara essentiel
Základná špirála
Intenzívna farba, líčenie, ktoré obsahuje všetko v jednom, štrukturovanie a predlžovanie… s nekonečnými možnosťami pre každú náladu. Oftalmologicky testované zloženie. + Produktu: 3 veľké zóny oddelené 3 radmi úzko usporiadaných štetín, ktoré pomáhajú naniesť produkt rovnomerne na riasy.

Očné tiene

Ombre Sothys
Žiarivé očné tiene
Jemná a krémová textúra, žiarivý vzhľad a prispôsobiteľné krytie. Dostupné v dvoch farebných odtieňoch.
Sezónny make-up Sothys Paris

Ombre à paupière émeraude profond a Ombre à paupière brun-taupe intemporel
Smaragdový očný tieň a Nadčasový hnedý očný tieň
Zahaľte svoje oči do nových božských očných tieňov vo farbách sezóny! Nádherná dúhová matná zlatá povrchová úprava a kompaktný mini box vás dostanú. Nové trendy odtiene dodajú vašim očiam vznešený a tajuplný pohľad, či už zvolíte konečný efekt matný alebo lesklý.
Použitie za mokra a za sucha.
Sezónny make-up Sothys Paris

Pery

Nasledujte naších 20 odtieňov Rouges Sothys a urobte si prechádzku po najkrajšom meste na svete, Paríži. Saténový alebo lesklý vzhľad, pre každé vaše prianie.

Základná sada make-up Sothys Paris

Jemné rúže

Základná sada make-up Sothys Paris
Rouge doux
Jemný rúž
Pery "k nakusnutiu". Objavte novú ľahúčku textúru Rouge doux Sothys. Tento vysoko lesklý a jemne krycí rúž zanechá Vaše pery hydratované a naboptnané. Jeho vôňa si vás získa. 85% používateľov by zaradilo tento produkt do svojej základnej sady make-upu.

Intenzívne rúže

Základná sada make-up Sothys Paris
Rouge intense
Intenzívny rúž
Čisté & intenzívne farby. Teraz jediné, čo vám chýba je nový Rouge intense Sothys! Jeho krémová textúra dokonale splynie s perami, obalí ich do hydratačného a výživného filmu. Pery su vyhladené, príjemnejšie. 85% spokojnosť s výsledkom líčenia. Klienti ocenili pocit výživy a dlhotrvajúci vzhľad.

Pre zvýraznenie pier

Základná sada make-up Sothys Paris
Combleur lèvres universel
Ceruzka pre vyhladenie a naplnenie pier
Univerzálna ceruzka pre vyhladenie a naplenie pier. Originálny koncept: univerzálna ceruzka, ktorá zabraňuje zotieraniu rúžov a leskov. Aplikujte ako kontúrovaciu ceruzku a pre vyplnenie pier.

Základná sada make-up Sothys Paris
Baume lèvres pulpeuses
Naplňujúci balzám na pery
Nelepivá lesklá textúra so žiarivým prirodzeným odtieňom. Pre jemné a vyplnené pery.

Sothys