Svet Sothys

Sothys na Slovensku

Pozrite si video z oslavy 20 rokov Sothys Paris na slovensku.

 


Presne na jeseň v roku 1996 v Pardubiciach na Únii kozmetičiek som sa prvýkrát stretla so značkou  Sothys Paris a hneď som sa do nej zaľúbila a rozhodla, že s touto značkou chcem pracovať vo svojom salóne. Chvíľu na to prišla myšlienka ohľadom distribúcie Sothys Paris na Slovensku, pričom u nás to bola ešte neznáma značka.  Spolu s manželom sme založili Beauté s.r.o.

V roku 1997 sme podpísali zmluvu s českou spoločnosťou, pretože oni mali s Francúzmi podpísanú zmluvu na Českú a Slovenskú fed. republiku. V tom období bolo na jednej strane jednoduché uviesť novú značku na slovenský trh, pretože nebolo na trhu ešte toľko značiek ako je teraz, ale na druhej strane, Sothys je luxusná značka a jej vyššia cena sťažovala celý priebeh uvedenia na trh. Keď som chodila po salónoch, často som sa stretla s otázkou, kde majú záruku, ak začnú so Sothys spolupracovať, že po roku bude na trhu?  V tom čase bolo na Slovensku málo welless a spa hotelov a okrem klasických telových ošetrení, takmer nikto nechcel robiť celotelové ošetrenia.

Na začiatku som robila distribúciu z domu a v roku 2001 sme zariadili centrum  v Bratislave na Prievozskej ulici.         

V roku 2003 nastala zmena, podpísali sme zmluvu o výhradnej distribúcii priamo so Spoločnosťou SOTHYS INTERNACIONÁL. 

Od roku 2006 sme sa presťahovali na Papraďovú ulicu, zmenili sme názov spoločnosti na Beauté & Spa s.r.o.  a otvorili sme Školiace centrum a referenčný Inštitút krásy Sothys Paris.

Sothys