Granátové jablko - Zázvor

Originálny koncept ošetrenia, limitovaná edícia

Pleť sa vám za starostlivosť vždy odvďačí. Ak sa naladíte na jej vnútorné potreby a budete rešpektovať jej prirodzené rytmy, odvďačí sa vám krásou. Fyziologické potreby pokožky sa menia v priebehu celého roka. Ošetrenie je výnimočné detoxikáciou, okysličením a rozžiarením pleti počas celého roka. Vyskúšajte aj vy skutočnú silu okysličenej pleti pre zvýšenie ochrany počas letných dní. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je matná a unavená.

 

DOPRAJTE SI OŠETRENIE PRE OZAJSTNÝCH GURMÁNOV
Trvanie: 45’ Typ: ♀ / ♂

Produkty z Okysličujúcej sezónnej tvárovej kúry jar - leto obsahujú vodný Extrakt z rebarbory pre rozjasnenie pleti a Extrakt z citrónu, ktorý pleť hydratuje a pôsobí ako antioxidant. Obnovu pleti a jas prinavráti ružový íl, ktorý je navyše bohatý na minerálne zložky, čistí a detoxikuje pleť. Karitové maslo pleť dostatočne regeneruje a vyživuje. Komplex multifunkčných antitoxínov zabezpečí lepšie okysličenie a pleť lepšie dýcha. Koktail vitamínov (C, PP, B5) pleť regeneruje, revitalizuje a chráni pred poškodením zo slnka.

 

Profesionálne ošetrenie

Vaša pleť sa vám za starostlivosť vždy odvďačí. Ak sa naladíte na jej vnútorné potreby a budete rešpektovať jej prirodzené rytmy, odvďačí sa vám krásou. Fyziologické potreby pokožky sa menia v priebehu celého roka. Ošetrenie je výnimočné detoxikáciou, okysličením a rozžiarením pleti počas celého roka. Vyskúšajte aj vy skutočnú silu okysličenej pleti pre zvýšenie ochrany počas letných dní

Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je matná a unavená.

Okysličujúca sezónna tvárová kúra

Sezónne tvárové produkty na domáce použitie

Okysličujúca sezónna tvárová kúra
Hydratačný závoj

Táto ľahká hmla s vitamínovým kokteilom s nelepivou textúrou a lahodnou vôňou citrónu a rebarbory pripravuje pokožku na aplikáciu dennej a nočnej starostlivosti o pleť, dodáva jej pružnosť a pohodlie. Používajte ako prvý krok ráno a večer po odlíčení a pred rutinou starostlivosti o pleť alebo ako základ pod make-up pre jednoduchšiu aplikáciu a dlhšiu výdrž. Môžete ho použiť kedykoľvek počas dňa pre osviežujúci nádych.Okysličujúca sezónna tvárová kúra
Osviežujúca nočná maska

Maska na spanie obohatená o niacínamid a vitamín B5 pre oživenú pleť. Pleť je svieža, žiarivá, vyhladená a viditeľne oddýchnutá ako po dobrom spánku. Táto maska na spanie by mala nahradiť váš krém ideálne raz alebo dvakrát týždenne. Aplikujte masku na spanie večer po odlíčení pleti na tvár a krk, vyhnite sa očným kontúram. Nechajte pôsobiť 10 minút a potom prebytočnú hmotu vmasírujte.

Okysličujúca sezónna tvárová kúra
Trblietavé telové mlieko

Zloženie obohatené o bambucké maslo na rozmaznávanie pokožky počas leta. Topiaca sa textúra obohatená o bambucké maslo so sviežou a ovocnou citrónovo-rebarborovou vôňou zanecháva na pokožke trblietavý a osviežujúci závoj, vďaka čomu je ideálny na letnú sezónu. Aplikujte v dostatočnom množstve na celé telo.
Sothys