Goji - Pomaranč

Originálny koncept ošetrenia, limitovaná edícia

Pleť sa vám za starostlivosť vždy odvďačí. Ak sa naladíte na jej vnútorné potreby a budete rešpektovať jej prirodzené rytmy, odvďačí sa vám krásou. Fyziologické potreby pleti sa menia v priebehu celého roka. Ošetrenie je výnimočné detoxikáciou, okysličením a rozžiarením pleti počas celého roka. Vyskúšajte aj vy skutočnú silu okysličenej pleti pre zvýšenie ochrany počas chladných dní. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je mdlá a unavená.

 

DOPRAJTE SI OŠETRENIE PRE OZAJSTNÝCH GURMÁNOV
Trvanie: 45’ Typ: ♀ / ♂

Produkty z Okysličujúcej sezónnej tvárovej kúry jeseň - zima obsahujú extrakt z bobúľ goji, ktorý pleť revitalizuje a Extrakt z pomaranča, ktorý pôsobí ako antioxidant a tonizuje pleť. Obnovu pleti a jas prinavráti ružový íl, ktorý je navyše bohatý na minerálne zložky, čistí a detoxikuje pleť. Karitové maslo pleť dostatočne regeneruje a vyživuje. Komplex multifunkčných antitoxínov zabezpečí lepšie okysličenie a pleť lepšie dýcha. Koktail minerálov (Mg, Cu, Zn, Ca) pôsobí proti únave buniek, revitalizuje a stimuluje ich obranyschopnosť.

Profesionálne ošetrenie

Vaša pleť sa vám za starostlivosť vždy odvďačí. Ak sa naladíte na jej vnútorné potreby a budete rešpektovať jej prirodzené rytmy, odvďačí sa vám krásou. Fyziologické potreby pleti sa menia v priebehu celého roka. Ošetrenie je výnimočné detoxikáciou, okysličením a rozžiarením pleti počas celého roka. Vyskúšajte aj vy skutočnú silu okysličenej pleti pre zvýšenie ochrany počas chladných dní.

Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je matná a unavená.

Okysličujúca sezónna tvárová kúra

Sezónne tvárové produkty na domáce použitie

Okysličujúca sezónna tvárová kúra
Výživný balzam na pery

Vylepšite svoj rituál starostlivosti o pleť a doprajte svojim perám jemnosť a pohodlie po celý deň s týmto skrášľujúcim balzamom. Jeho topiaca sa textúra vyživuje, chráni a vylepšuje vzhľad pier v jedinom kroku. Jemne tónovaný balzam, ktorý poskytuje okamžitý naplňujúci účinok.Okysličujúca sezónna tvárová kúra
Dokonalý čistič tváre

Vďaka svojej jedinečnej textúre sa tento čistiaci krém pri kontakte s pokožkou premení na bohatú a jemnú penu. Obohatený o vitamínmi nabitý pomarančový extrakt a antioxidačné bambucké polyfenoly zbavuje pleť nečistôt pre viditeľne vyčistenú a detoxikovanú pleť. Póry sa stiahnu, tvár sa prečistí a rozžiari.

Okysličujúca sezónna tvárová kúra
Hydratačno-ochranné sprchové mlieko

Dokonalý a praktický krok pre jemnú, hydratovanú pokožku, ktorá sa necíti napnutá, keď vyjdete zo sprchy. Jeho zloženie je bohaté a voňavé, spája výhody regenerácie bambuckého masla a zmäkčujúceho hroznového oleja s vitamínmi nabitým extraktom z bobúľ goji.
Sothys