Divoké Mango - Kokos

Originálny koncept ošetrenia, limitovaná edícia

Pleť sa vám za starostlivosť vždy odvďačí. Ak sa naladíte na jej vnútorné potreby a budete rešpektovať jej prirodzené rytmy, odvďačí sa vám krásou. Fyziologické potreby pokožky sa menia v priebehu celého roka. Ošetrenie je výnimočné detoxikáciou, okysličením a rozžiarením pleti počas celého roka. Vyskúšajte aj vy skutočnú silu okysličenej pleti pre zvýšenie ochrany počas letných dní. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je matná a unavená.

 

DOPRAJTE SI OŠETRENIE PRE OZAJSTNÝCH GURMÁNOV
Trvanie: 45’ Typ: ♀ / ♂

Produkty z Okysličujúcej sezónnej tvárovej kúry jeseň - zima obsahujú Extrakt z divokého manga, ktorý pôsobí ako antioxidant a Extrakt z kokosu pre ochranu a výživu pleti. Obnovu pleti a jas prinavráti ružový íl, ktorý je navyše bohatý na minerálne zložky, čistí a detoxikuje pleť. Karitové maslo pleť dostatočne regeneruje a vyživuje. Komplex multifunkčných antitoxínov zabezpečí lepšie okysličenie a pleť lepšie dýcha. Koktail minerálov (Mg, Cu, Zn, Ca) pôsobí proti únave buniek, revitalizuje a stimuluje ich obranyschopnosť.

 

Profesionálne ošetrenie

Vaša pleť sa vám za starostlivosť vždy odvďačí. Ak sa naladíte na jej vnútorné potreby a budete rešpektovať jej prirodzené rytmy, odvďačí sa vám krásou. Fyziologické potreby pleti sa menia v priebehu celého roka. Ošetrenie je výnimočné detoxikáciou, okysličením a rozžiarením pleti počas celého roka. Vyskúšajte aj vy skutočnú silu okysličenej pleti pre zvýšenie ochrany počas chladných dní. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je mdlá a unavená.

Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je matná a unavená.

Okysličujúca sezónna tvárová kúra

 

Okysličujúca sezónna tvárová kúra
Gurmánsky píling a balzam na pery

Gurmánsky píling na pery zmäkčuje a vyhladzuje pery. Ideálne ich pripraví na aplikáciu balzamu na pery pre hydratáciu, výživu a ochranu alebo zvyčajného rúžu. Malé množstvo produktu naneste krúživými pohybmi na pery a potom ho opláchnite. Používajte dvakrát do týždňa.
Sezónne tvárové produkty na domáce použitie

Okysličujúca sezónna tvárová kúra
2v1 pílingová maska

Píling a maska skombinovaná v jednom produkte! Pílingová maska je bohatá na ružový íl, ktorý obnovuje jemnosť a žiarivosť pleti pri použití 1 - 2 krát za týždeň.Okysličujúca sezónna tvárová kúra
Výživný telový elixír

Predstavujeme ľahkú textúru oleja s originálnym zložením obohateným o látky podporujúce výživu pokožky, ktorú zanecháva jemnú a hodvábnu. Zahaľte aj vy svoju pokožku do výživného, nemastného ochranného filmu s exotickou vôňou. Nastriekajte na celé telo a pomocou krúživých pohybov vmasírujte do pokožky. Elixír je vhodný na denné použitie podľa potreby.


Sothys