Malina – Čierna ríbezľa

Originálny koncept ošetrenia, limitovaná edícia

Pokožka sa vám za starostlivosť vždy odvďačí. Ak sa naladíte na jej vnútorné potreby a budete rešpektovať jej prirodzené rytmy, odvďačí sa vám krásou. Fyziologické potreby pokožky sa menia v priebehu celého roka. Ošetrenie je výnimočné detoxikáciou, okysličením a rozžiarením pleti počas celého roka. Vyskúšajte aj vy skutočnú silu okysličenej pleti pre zvýšenie ochrany počas letných dní. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je matná a unavená.

 

DOPRAJTE SI OŠETRENIE PRE OZAJSTNÝCH GURMÁNOV
Trvanie: 45’ Typ: ♀ / ♂

Produkty z Okysličujúcej sezónnej tvárovej kúry jar - leto obsahujú extrakt z maliny, ktorý pôsobí ako antioxidant a hydratuje pleť a extrakt z čiernej ríbezle pre rozjasnenie pleti. Obnovu pleti a jas prinavráti ružový íl, ktorý je navyše bohatý na minerálne zložky, čistí a detoxikuje pleť. Karitové maslo pleť dostatočne regeneruje a vyživuje. Komplex multifunkčných antitoxínov zabezpečí lepšie okysličenie a pleť lepšie dýcha. Koktail vitamínov (C, PP, B5) pleť regeneruje, revitalizuje a chráni pred poškodením zo slnka.

Sezónne tvárové produkty na domáce použitie
Okysličujúca sezónna tvárová kúra
Micelárny čistiaci gel

Predstavujeme gel, ktorý je bohatý na čistiace micely. Pracuje rýchlo a efektívne na zachytávaní nečistôt a make-upu z pleti. Odličuje ľahký make-up z očí a pleti, pričom na nej zanecháva jemný závoj čistoty. Je vhodný aj pre citlivú pleť.
Okysličujúca sezónna tvárová kúra
2v1 pílingová maska

Aj túto sezónu sa môžete tešiť na tento veľmi obľúbený produkt! Píling a maska skombinovaná v jednom produkte. Pílingová maska je bohatá na ružový íl, ktorý obnovuje jemnosť a žiarivosť pleti pri použití
1 – 2 krát za týždeň. 

Okysličujúca sezónna tvárová kúra
Hydratačný telový sorbet

Prinášame svieži sorbet pre hydratáciu vašej pokožky počas jarných a letných mesiacov. Na pokožke zanecháva jemný púdrový závoj, čo ho robí ideálnym produktom pre použitie v teplejších mesiacoch. Pokožka je jemná a prevoňaná s pocitom komfortu.


Profesionálne ošetrenie

Vaša pleť sa vám za starostlivosť vždy odvďačí. Ak sa naladíte na jej vnútorné potreby a budete rešpektovať jej prirodzené rytmy, odvďačí sa vám krásou. Fyziologické potreby pleti sa menia v priebehu celého roka. Ošetrenie je výnimočné detoxikáciou, okysličením a rozžiarením pleti počas celého roka. Vyskúšajte aj vy skutočnú silu okysličenej pleti pre zvýšenie ochrany počas chladných dní. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je mdlá a unavená.

Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je matná a unavená.

Okysličujúca sezónna tvárová kúra
Sothys