Divoké Mango - Kokos

Originálny koncept ošetrenia, limitovaná edícia

Pleť sa vám za starostlivosť vždy odvďačí. Ak sa naladíte na jej vnútorné potreby a budete rešpektovať jej prirodzené rytmy, odvďačí sa vám krásou. Fyziologické potreby pokožky sa menia v priebehu celého roka. Ošetrenie je výnimočné detoxikáciou, okysličením a rozžiarením pleti počas celého roka. Vyskúšajte aj vy skutočnú silu okysličenej pleti pre zvýšenie ochrany počas letných dní. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je matná a unavená.

 

DOPRAJTE SI OŠETRENIE PRE OZAJSTNÝCH GURMÁNOV
Trvanie: 45’ Typ: ♀ / ♂

Produkty z Okysličujúcej sezónnej tvárovej kúry jeseň - zima obsahujú Extrakt z divokého manga, ktorý pôsobí ako antioxidant a Extrakt z kokosu pre ochranu a výživu pleti. Obnovu pleti a jas prinavráti ružový íl, ktorý je navyše bohatý na minerálne zložky, čistí a detoxikuje pleť. Karitové maslo pleť dostatočne regeneruje a vyživuje. Komplex multifunkčných antitoxínov zabezpečí lepšie okysličenie a pleť lepšie dýcha. Koktail minerálov (Mg, Cu, Zn, Ca) pôsobí proti únave buniek, revitalizuje a stimuluje ich obranyschopnosť.

 

 

Okysličujúca sezónna tvárová kúra
Gurmánsky píling a balzam na pery

Gurmánsky píling na pery zmäkčuje a vyhladzuje pery. Ideálne ich pripraví na aplikáciu balzamu na pery pre hydratáciu, výživu a ochranu alebo zvyčajného rúžu. Malé množstvo produktu naneste krúživými pohybmi na pery a potom ho opláchnite. Používajte dvakrát do týždňa.
Sezónne tvárové produkty na domáce použitie

Okysličujúca sezónna tvárová kúra
2v1 pílingová maska

Píling a maska skombinovaná v jednom produkte! Pílingová maska je bohatá na ružový íl, ktorý obnovuje jemnosť a žiarivosť pleti pri použití 1 - 2 krát za týždeň.Okysličujúca sezónna tvárová kúra
Výživný telový elixír

Predstavujeme ľahkú textúru oleja s originálnym zložením obohateným o látky podporujúce výživu pokožky, ktorú zanecháva jemnú a hodvábnu. Zahaľte aj vy svoju pokožku do výživného, nemastného ochranného filmu s exotickou vôňou. Nastriekajte na celé telo a pomocou krúživých pohybov vmasírujte do pokožky. Elixír je vhodný na denné použitie podľa potreby.


Profesionálne ošetrenie

Vaša pleť sa vám za starostlivosť vždy odvďačí. Ak sa naladíte na jej vnútorné potreby a budete rešpektovať jej prirodzené rytmy, odvďačí sa vám krásou. Fyziologické potreby pleti sa menia v priebehu celého roka. Ošetrenie je výnimočné detoxikáciou, okysličením a rozžiarením pleti počas celého roka. Vyskúšajte aj vy skutočnú silu okysličenej pleti pre zvýšenie ochrany počas chladných dní. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je mdlá a unavená.

Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je matná a unavená.

Okysličujúca sezónna tvárová kúra
Sothys