Yuzu - Grapefruit

Originálny koncept ošetrenia, limitovaná edícia

Pleť sa vám za starostlivosť vždy odvďačí. Ak sa naladíte na jej vnútorné potreby a budete rešpektovať jej prirodzené rytmy, odvďačí sa vám krásou. Fyziologické potreby pokožky sa menia v priebehu celého roka. Ošetrenie je výnimočné detoxikáciou, okysličením a rozžiarením pleti počas celého roka. Vyskúšajte aj vy skutočnú silu okysličenej pleti pre zvýšenie ochrany počas letných dní. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je matná a unavená.

 

DOPRAJTE SI OŠETRENIE PRE OZAJSTNÝCH GURMÁNOV
Trvanie: 45’ Typ: ♀ / ♂

Produkty z Okysličujúcej sezónnej tvárovej kúry jar - leto obsahujú extrakt z yuzu, ktorý pôsobí ako antioxidant a hydratuje pleť a extrakt z grapefruitu pre rozjasnenie a posilnenie pleti. Obnovu pleti a jas prinavráti ružový íl, ktorý je navyše bohatý na minerálne zložky, čistí a detoxikuje pleť. Karitové maslo pleť dostatočne regeneruje a vyživuje. Komplex multifunkčných antitoxínov zabezpečí lepšie okysličenie a pleť lepšie dýcha. Koktail vitamínov (C, PP, B5) pleť regeneruje, revitalizuje a chráni pred poškodením zo slnka.

Sezónne tvárové produkty na domáce použitie

Okysličujúca sezónna tvárová kúra
Gom­mage masque 2 en 1
2v1 pílingová maska
Píling a maska skombinovaná v jednom produkte! Pílingová maska je bohatá na ružový íl, ktorý obnovuje jemnosť a žiarivosť pleti pri použití 1 - 2 krát za týždeň.Okysličujúca sezónna tvárová kúra
Mousse net­toy­ante éclat
Rozjasňujúca čistiaca pena
Predstavujeme ľahkú penovú textúru so sviežou a ovocnou vôňou. Vaša pleť bude po čistiacej pene jemná, krásna a žiarivá deň po dni. Po odstránení očného make-upu naneste 1 - 2 pumpičky produktu na navlhčenú tvár a krk. Jemnými krúživými pohybmi uvoľnite make-up a nečistoty, potom dôkladne opláchnite. Dočistite pleťovou vodou podľa typu pleti.
Okysličujúca sezónna tvárová kúra
Nec­tar de douche
Sprchový nektár
Jemný, perleťový čistiaci nektár, ktorý obalí pokožku do mäkkého závoja so sviežou citrusovou vôňou. Môže sa použiť aj ako pena do kúpeľa.


Profesionálne ošetrenie

Pleť sa vám za starostlivosť vždy odvďačí. Ak sa naladíte na jej vnútorné potreby a budete rešpektovať jej prirodzené rytmy, odvďačí sa vám krásou. Fyziologické potreby pokožky sa menia v priebehu celého roka. Ošetrenie je výnimočné detoxikáciou, okysličením a rozžiarením pleti počas celého roka. Vyskúšajte aj vy skutočnú silu okysličenej pleti pre zvýšenie ochrany počas letných dní.

Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je matná a unavená.

Okysličujúca sezónna tvárová kúra
Sothys