Omladnite až o 6 rokov po 3 ošetreniach!

Zamerajte sa na dlhú mladosť vašej pleti so svojou Sothys Digiesthéticienne™ terapeutkou.

Ako každá žena, aj vy hľadáte dostupné možnosti ako zredukovať vrásky a spomaliť prejavy starnutia, ale hlavným cieľom je získať žiarivú pleť, ktorá obnoví jas jej mladosti a umožní vám cítiť sa a vyzerať mladšie ako v skutočnosti ste.
Terapeutky Sothys sú profesionálne odborníčky na krásu, ktoré vám vždy radi poradia a sú oprávnené odporučiť vám individuálny omladzujúci protokol Fil de vie ™, ktorý kombinuje:

Omladzujúca starostlivosť

Omladzujúca starostlivosť

Nové Omladzujúce intenzívne ošetrenie.

1 hodina a 15 minút cielenej starostlivosti na zmiernenie prejavov starnutia: vrásky a ochabnutá pleť.

Toto vysoko sofistikované ošetrenie, ktoré spĺňa rovnaké princípy ako ostatné intenzívne ošetrenia Sothys, spája ultra-cielené produkty s odbornými aplikačnými metódami. Sothys zaručuje účinnosť tohto profesionálneho ošetrenia na základe piatich kľúčových krokov a viac ako ôsmich špecifických textúr a navyše zažijete skutočný pocit 75 minútovej relaxácie pre viditeľne mladšiu pleť.

Omladzujúca starostlivosť

Omladzujúca starostlivosť

Nové Omladzujúce krémy.

5 OMLADZUJÚCICH CIEĽOV PRE ŽENY, KTORÉ SI CHCÚ NECHAŤ SVOJ VEK PRE SEBA...

Pre ochranu pleti každý deň, zachová jej krásu a viditeľne bojuje proti starnutiu.

Omladzujúca starostlivosť
Crème je­unesse vi­talité
Vitality omladzujúci krém
Jemné vrásky – strata žiarivosti pleti
Hlavné účinné látky: Fytová kyselina (z ryže) jemná a prírodná keratolytická kyselina, ktorá pôsobí na jemnú obnovu. Chrono‑energizujúci komplex. Skutočný zdroj energie pre dobíjanie „bunkových batérií“ a posilnenie bunkového metabolizmu.
Omladzujúca starostlivosť
Crème jeunesse rides
Protivráskový omladzujúci krém
Hlbšie vrásky – strata pružnosti (na výber sú dve textúry) Hlavné účinné látky: Lipozómový komplex (dipeptidy a extrakt z Bodliaka mliečneho) viditeľné vyhladenie vrások. Kvasnicový extrakt - posilnenie tonusu.
Omladzujúca starostlivosť
Crème je­unesse fer­meté
Vypínací omladzujúci krém
Strata pevnosti – vrásky (na výber sú dve textúry) Hlavné účinné látky: Extrakt zo semien Ibišteka pre elasticitu pleti. Rastlinné kmeňové bunky pre viditeľnú redukciu vrások, pigmentové škvrny a ochabovanie pleti.
Omladzujúca starostlivosť
Crème jeunesse restructurante
Rekonštrukčný omladzujúci krém
Ochabnutá pleť – tmavé škvrny – vrásky. Hlavné účinné látky: Extrakt z koreňa Čakanky (ako vitamín D). A peptidy derivované z droždia (ako kalcium). Viditeľne bojuje proti uvoľnenej a ochabujúcej pleti (viditeľná redukcia pigmentových škvŕn) obnovuje kožnú bariéru. Morské exopolysacharidy pre viditeľnú redukciu vrások.
Omladzujúca starostlivosť
Crème jeunesse redensifiante
Spevňujúci omladzujúci krém
Strata vitality pleti Hlavné účinné látky: Kombucha extract (fermentovaný Čierny čaj „elixír dlhého života“).Viditeľná redukcia vrások a vyplnenie, „Lipofillingový“ účinok bez chirurgického zákroku. Kyselina Uronová a extrakt z Bambara hrášku - omladenie pleti. Alisma peptidy - posilnenie ochrany pleti.

Sothys