Vysoko ochranný program pre vaše oči.

Vysoko tolerančný program kombinujúci špeciálne profesionálne ošetrenie a 3 cielené produkty pre domácu starostlivosť, vyvinutý pre viditeľne mladšie očné okolie na 3 úrovniach:

 


  • Bez parfumácie
  • Žiadne umelé farbivá *
  • Oftalmologicky testované na citlivých očiach
    a nositeľoch kontaktných šošoviek

* Okrem Korektora tmavých kruhov pod očami.

3 úrovne domáceho ošetrenia
pre viditeľne mladšie očné okolie!

Jadrom tohto špeciálne vyvinutého programu pre Sothys je komplex vysokej ochrany očí, ktorý chráni túto oblasť pred vráskami, tmavými kruhmi a opuchmi.


Soin regard multi-actions
Multi-aktívna očná starostlivosť
Príjemná a delikátna textúra pre celkový účinok proti vráskam, tmavým kruhom, opuchom a s cieleným účinkom pre viditeľne mladšie očné okolie.Roll-on anti-poches / anti-fa­tigue

Roll-on proti opuchom pod očami
Kovový roll-on a ľahká gélová textúra pre okamžitú redukciu opuchov. Môže byť použit. ako maska pre skutočnú dávku osvieženia.


Correcteur anti-cernes

Korektor tmavých kruhov pod očami
Táto púdrová tónovaná emulzia je viac než len korektor, navyše má špeciálny účinok na tmavé kruhy.

 

5) Sebahodnotenie 19 ľudí, ktorí používali Multi-aktívnu očnú starostlivosť v oblasti očí dvakrát denne.

Profesionálne ošetrenie

Toto ošetrenie, špeciálne určené pre očné okolie, pomáha okamžite znížiť pocit únavy a starnutia pomocou štyroch hlavných krokov. Kombinácia rúk terapeutky s porcelánovými lyžičkami navrhnutými špeciálne pre Sothys, robí toto ošetrenie unikátnym momentom pre vaše oči.


Preukázaný účinok vyhladenia vrások2:
Výsledok ošetrenia znázornený na obrázkoch nižšie.

1) Inštrumentálne meranie. Priemerné hodnoty získané z 19 meraní na pravom a / alebo ľavom oku po 3 profesionálnych ošetreniach. Priemer všetkých 38 meraní na pravom a/alebo ľavom oku: 12 % (celkom testovaných: 21 osôb). 2) Ilustrácia predstavuje priemerný výsledok zlepšenia o 16 % po 3 profesionálnych ošetreniach pre 7 osôb. Priemerný výsledok celého testu (19 osôb): 7 %. 3) Výsledok testovania. Priemerný výsledok získaný na 21 ľuďoch, po absolvovaní 3 profesionálnych ošetrení vysokej ochrany očí.

Sothys