Červený melón - Limetka

Originálny koncept ošetrenia, limitovaná edícia

Pokožka sa vám za starostlivosť vždy odvďačí. Ak sa naladíte na jej vnútorné potreby a budete rešpektovať jej prirodzené rytmy, odvďačí sa vám krásou. Fyziologické potreby pokožky sa menia v priebehu celého roka. Ošetrenie je výnimočné detoxikáciou, okysličením a rozžiarením pleti počas celého roka. Vyskúšajte aj vy skutočnú silu okysličenej pleti pre zvýšenie ochrany počas letných dní. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je matná a unavená.

DOPRAJTE SI OŠETRENIE PRE OZAJSTNÝCH GURMÁNOV
Trvanie: 45’ Typ: ♀ / ♂

Produkty z Okysličujúcej sezónnej tvárovej kúry jar - leto obsahujú extrakt z vodného melónu, ktorý pôsobí ako antioxidant a hydratuje pleť a extrakt z limetky pre rozjasnenie. Obnovu pleti a jas prinavráti ružový íl, ktorý je navyše bohatý na minerálne zložky, čistí a detoxikuje pleť. Karitové maslo pleť dostatočne regeneruje a vyživuje. Komplex multifunkčných antitoxínov zabezpečí lepšie okysličenie a pleť lepšie dýcha. Koktail vitamínov (C, PP, B5) pleť regeneruje, revitalizuje a chráni pred poškodením zo slnka.

 

Sezónne tvárové produkty na domáce použitie

Okysličujúca sezónna tvárová kúra
Tónovaná emulzia s SPF15

Predstavujeme krémovú tónovanú emulziu so sviežou ovocnou vôňou. Kombinuje ochranu a okamžité zdravé rozjasnenie pleti. Emulzia sa rýchlo vstrebáva a zanecháva na pleti nemastný bronzový lesk.

Okysličujúca sezónna tvárová kúra
2v1 pílingová maska

Obľúbený produkt z Okysličujúceho sezónneho tvárového ošetrenia je naspäť! Píling a maska skombinovaná v jednom produkte. Pílingová maska je bohatá na ružový íl, ktorý obnovuje jemnosť a žiarivosť pleti.

Okysličujúca sezónna tvárová kúra
Rozjasňujúce telové mlieko

Telové mlieko so sviežou ovocnou vôňou, ktoré sa jemne odleskuje. Ideálne je na leto ako alternatíva k obvyklému hydratačnému telovému lieku. Hydratuje a obnovuje jemnosť pokožky.
Profesionálne ošetrenie

Okysličujúca sezónna tvárová kúra je výnimočná detoxikáciou, okysličením a rozžiarením pleti počas celého roka. Vyskúšajte aj vy skutočnú silu okysličenej pleti pre zvýšenie ochrany počas chladných zimných dní.

Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je matná a unavená.

Okysličujúca sezónna tvárová kúra
Sothys