Karambola - Kaki

Originálny koncept ošetrenia, limitovaná edícia

Pleť sa vám za starostlivosť vždy odvďačí. Ak sa naladíte na jej vnútorné potreby a budete rešpektovať jej prirodzené rytmy, odvďačí sa vám krásou. Fyziologické potreby pokožky sa menia v priebehu celého roka. Ošetrenie je výnimočné detoxikáciou, okysličením a rozžiarením pleti. Vyskúšajte aj vy skutočnú silu okysličenej pleti pre zvýšenie ochrany počas jarných a letných dní. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je matná a unavená.

 

 

DOPRAJTE SI OŠETRENIE PRE OZAJSTNÝCH GURMÁNOV
Trvanie: 45’ Typ: ♀ / ♂

Produkty z Okysličujúcej sezónnej tvárovej kúry jar – leto 2017 obsahujú Extrakt z karamboly pre hydratovanú pleť a Extrakt z kaki pre tonizáciu pleti. Obnovu pleti a jas prinavráti ružový kaolín, ktorý je navyše bohatý na minerálne zložky, čistí, detoxikuje, okysličuje a remineralizuje pleť. Karitové maslo pleť dostatočne regeneruje a vyživuje. Komplex multifunkčných antitoxínov zabezpečí lepšie okysličenie a pleť lepšie dýcha. Koktail vitamínov (Vitamíny C, PP a B5) zase pôsobí proti únave buniek, regeneruje a revitalizuje pleť a zároveň ju chráni pred poškodením zo slnka.

 

Sezónne tvárový produkt na domáce použitie

Okysličujúca sezónna tvárová kúra
Embellisseur de teint éclat
Krásna pleť
Predstavujeme tónovanú emulziu topiacej sa textúry pre rozžiarenie pleti. Emulzia má univerzálny odtieň, ktorý sa prispôsobí každej farbe pleti a dodá jej prirodzený žiarivý a zdravý vzhľad. Obsahuje Extrakt z karamboly pre hydratáciu pleti a Extrakt z kaki pre jej tonizáciu. Kombinácia pigmentov a rastlinného karamelu dodáva prirodzenú farbu, ktorá svedčí každej pleti. Extrakt z peľu a olej zo pšeničných klíčkov, sójový a olivový olej pleť dostatočne vyživujú a chránia. Naneste ju po aplikácii denného krému Sothys. Môže byť použitá ako podklad pod make-up alebo samostatne pre ľahký make-up. Po aplikácii si umyte ruky.
Profesionálne ošetrenie

Okysličujúca sezónna tvárová kúra je výnimočná detoxikáciou, okysličením a rozžiarením pleti počas celého roka. Vyskúšajte aj vy skutočnú silu okysličenej pleti pre zvýšenie ochrany počas horúcich letných dní.

Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je matná a unavená.

Okysličujúca sezónna tvárová kúra
Sothys